Живот
16. December 2015 - 21:41

Чиј е овој задник?

Секако на една од најубавите дами во шоу бизнисот, атрактивната музичка ѕвезда Џенифер Лопез.

Папараците ја уловија атрактивната пејачка на прошетка низ улиците на Лос Анџелес. Нивното внимание го привлече тоа што популарната Џеј Ло изгледа прекрасно и вака едноставно облечена.

1jenifer lopez

2jenifer lopez
Атрактивната пејачка носи фармерки од својата модна колекција, со едноставна сина ролка и длабоки чизми со високи потпетици.

3jenifer lopez