Македонија
21. јуни 2021 - 17:52

Четири лица нападнале вработен на бензинска пумпа во Скопје

Вчера во 16.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бензиска пумпа на подрачјето на Гази Баба, вработениот Д.Ц.(31) бил физички нападнат од четири лица, соопштија од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.