Џет-Сет
12. July 2017 - 22:51

Целосно гола во петтата деценија: Џеј Ло во брутално издание, невидено досега!

Пејачката Џенифер Лопез сними спот за летниот хит "Ni tu ni yo", а за неговите потреби се разголи.

Џеј Ло отиде чекор подалеку, па така се соблече, што фановите секси кадрите ги дочекаа со воодушевување.

Лопез во спотот се појавува во неколку изданија, а најмногу внимание привлекува ова во кое е целосно гола.

Пејачката градите ги покри со лист, а меѓуножјето со рака.

Погледнете го видеото: