Џет-Сет
22. January 2016 - 9:57

Цеца и Александар уживаат: Еве како го прославија Денот на прегратките

Светлана Цеца Ражнатовиќ (42) веќе година дена е во врска со манекенот Александар Јововиќ (26) и судејќи по фотографиите од Инстаграм, нема сомневање дека уживаат во врската.

Имено, пејачката со своето младо момче го одбележа „денот на прегратките“. Цеца на Инстаграм објави фотографија на која може да види убава, романтична глетка.

Романтична бања, украсена со црвени ливчиња од ружа, а покрај тоа и две чаши шампањско биле доволни Цеца и Александар да го одбележат овој ден.

„Љубов, ден на прегратките, напиша Ражнатовиќ во описот на фотографијата.