Џет-Сет
2. August 2018 - 20:42

Цеца го промени имиџот: Фолк пејачката се пофали со новата фризура, на ФБ ја преплавија со коментари

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најпопуларните и најуспешните пејачки на српската естрада, а нејзиниот изглед во 45. година ги воодушеви сите.

Таа е позната по својата долга црна коса, но сега се одлучи на мала промена. Имено, фолк дивата ја скрати косата и веднаш им се пофали на фановите на Фејсбук со новата фризура.

Колку и значи мислењето на нејзините фанови, покажува и тоа што покрај фотографијата напиша: 

„Како ви се допаѓа фризурата?“