Џет-Сет
12. October 2017 - 12:48

Бремената Миа запеја гола под туш!

Пејачката одговори на туш караоке предизвикот, а гледачите на емисијата „Амиџи шоу“ имаа и што да видат.

Миа Борисавлевиќ е дел од туш караоке предизвикот, а како поминала пејачката додека пеела и се туширала гола, покажа Огнен Амиџиќ во својата емисија.

Миа е во четврти месец од бременста, а на ова ја „натера“ нејзиниот колега Емир од „лапсус бенд“.

Згодната трудница под туш ја пеела песната од Маја Оџаклиевска „Ти си тај што лудује“, а потоа ја предизвика ништо помалку туку секси колечката Милица павловиќ.

А како изгледела голиот настап на Миа под врелиот туш со кој Огнен посебно ги почасти мажите, погледнете во снимката:

youtube.com/watch?time_continue=69&v=k-T9VtHceic