Џет-Сет
8. April 2017 - 9:36

Без позирање и фотошоп- Еве како изгледа ќерката на Цеца

Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на фолк дивата Цеца, една од најследените млади девојки на Инстаграм, која по бројот на следачи ја надминала својата мајка.

Анастасија ја следат повеќе од пола милион луѓе на Инстаграм, а скоро и не постои фотографија на која таа не е во своето најсовршено издание. Но, овој пат таа одлучила да покаже како изгледа кога не позира пред објективот.

Под фотографијата таа напишала: „Мислам дека ова е навистина првата спонтана фотографија.“