Македонија
18. May 2021 - 9:33

Автомобил удри во бандера кај Цветен пазар | ФОТО

На раскрсницата кај Цветен пазар, утрово автомобил марка „ауди“ удри во бандера.

Во сообраќајната несреќа, како што пренесува пренесува Вечер.пресс, најверојатно учествувало и возило метларка.

Повеќе информации ќе се знаат по увидот на полицијата.