Бизарно но вистинито
17. January 2017 - 13:35

Забава од работа: Жените клекнаа пред колегите и започнаа перверзиите

Кинеската фирма „Tencent“, се соочи со ужасна реакција од јавноста откако се појави снимка на која јасно се гледа како вработени жени симулираат орален секс на сцена.
 
Снимката покажува како две жени кои се на колена, се обидуваат да го отстранат капачето од пластично шише, кое се наоѓа меѓу бутовите на нивните машки колеги.
 
Видеото е многу критикувано на интернет, а многумина нагласуваат дека се работи за дискриминација во Кина.
 
Погледнете го видеото...