Бизарно но вистинито
5. October 2016 - 10:48

ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Дух излегува од телото на жена, по страшна сообраќајка

Во Тајланд се случила страшна сообраќајна несреќа помеѓу камион и мотор.

Камионот го пресекол патот, а со голема брзина во него удрил мотор со двајца патници.

Моторот по ударот во камионот се забива во дрво и на лице место умира жената. На само неколку секунди од  ударот од телото на жената се издига сенка во облик на човек.

Видеото со експресна брзина се шири на социјалните мрежи, а до сега нема потврда или негирање за тоа дали е монтажа или не.