Џет-Сет
13. March 2018 - 11:40

Старлетата Кортни Стоден побара развод, па се сликаше гола под туш

Ѕвездата од реалните шоуа, моделот Кортни Стоден минатата седмица побара развод од актерот Даг Хачинсон, па се сликаше гола под туш, и тоа го објави на социјалните мрежи.

Хачинсон (57) е најпознат по улогата во филмот „Зелената милја“, а својата 33 години помлада партнерка ја запознал пред седум-осум години. Тогаш таа имала само 16 години и важела за надежна пејачка.