Џет-Сет
12. February 2018 - 22:34

Српскиот пејач стана татко - откри како ќе се вика бебето

Познатиот српски пејач и миленик на женската публика, Владо Георгиев, стана татко по втор пат.

Тој на Твитер ја објави среќната вест дека добил ќерка која ќе се вика Елена.

- Се роди Елена, напиша тој пресреќен.

Тој и неговата девојка веќе ја имаат ќеркичката Софија.