Живот
19. јуни 2016 - 14:47

Сон на секоја женска со права коса: Како брзо и лесно до локни

Тени Герша на својот Инстаграм профил и Јутјуб канал објави како со обичен дрвен молив и пегла може да се направат прекрасни локни за кратко време,

Младата блогерка вели дека ова е добар начин за промена на фризурата додека седите на стол и имате некоја досадна активност како учење.

Погледнете го нејзиното видео и дознајте која е нејзината тајна: