Македонија
21. April 2021 - 17:42

Скопјанец нападнат и ограбен од четири лица

Вчера во 03.30 часот во СВР Скопје, М.Б.(71) пријавил дека претходно на подрачје на општина Гази Баба четири лица физички го нападнале и му одзеле пари, соопштуваат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.