Џет-Сет
21. July 2016 - 10:08

ШОКАНТНО: Јелена тврди дека Цеца го убила нејзиниот вереник

Јелена Карлеуша е убедена дена Цеца е вмешана во убиството на нејзиниот поранешен вереник.

Во најновиот број на српски Курир пишува дека Јелена Карлеуша ја обвинува својата колешка и долгогдишна непријателка за убиството на Чанде по смртта на Аркан.