Џет-Сет
13. July 2017 - 11:00

Само во беби дол Снеже Велков ги покажа стомачните мускули

„Тренирај како ѕвер, изгледај како убавица“ е мотото на Снеже Велков. Некогашната водителка ја обожава професијата пилатес инструктор и секој нареден час ужива во неа.
 
Таа постојано ги мотивира девојките да бидат најдобрата верзија од себе и дека можат да сторат се само ако доволно сакаат.
 
Деновиве Снеже објави видео од салата за вежбање каде, облечена во беби дол и хеланки го покажува своето витко тело. Мајчинството воопшто не го промени секси изгледот на Снеже.

 

A post shared by Velkov Sneze (@velkovsneze) on