Бизарно но вистинито
18. July 2016 - 13:42

Сакаше да и се освети: И пријде на поранешата сопруга, па пред ќерката и истури киселина во лице!

Оваа шокантна видео снимка која се појави на социјалните мрежи почна да се шири со брзина на светлината.

Еден човек сакаше да и се освети на својата поранешна, па тоа го направил на многу кукавички начин.

Имено, доедка жената се враќала дома во друштво на 16 годишната ќерка и нејзината пријателка, и пријде од позади грб и истури киселина во лицето.