Џет-Сет
28. October 2016 - 12:24

Прекрасно: Еве што Иван направи по спектакуларниот концертот на Јелена

Популарната пејачка Јелена Томашевиќ одржала спектакуларен концерт во "Сава Центар", а нејзиниот сопруг Иван Босиљиќ ден подоцна ги воодушевил корисниците на Инстаграм. 
 
Колку е Иван горд на својата сопруга, докажува и тоа што ја бодрел од првиот ед, а ден подоцна на Инстаграм објавил две фотографии од концертот кои ги разнежниле сите романтични души.
 
Популарниот актер објавил фотографија на која Јелена е на бина и напишал:
 
- Горд сопруг - а потоа објавил уште една фотографија со уште поубава порака.
 
- Вчера се случи нешто чудесно што не надмина сите нас, а не води со себе, напишал Иван и ги воодушевил корсиниците кои оставале коментари „ Прекрасни сте“.