Македонија
3. December 2019 - 21:39

Прегазена жена во Струмица - возачот избегал

Како што пишуваат и споделуваат на социјалната мрежа фејсбук, автомобил прегазил жена во близина на струмичката болница, пишува Струмица Денес.

Очевидците велат дека автомобилот веднаш избегал од местото на несреќата.

ИЗВОР: СТРУМИЦА ДЕНЕС – ФОТОГРАФИJA