Џет-Сет
27. January 2017 - 10:55

Познатата актерка заврши во душевна болница: Цело соседство на нозе по сцената што ја направила

Познатата холивудска актерка Миша Бартон е однесена во душевна болница, откако е забележаа како полугола виси на тераса и урла дека нејзината мајка е вештерка. 

Миша пред неколку дена наполни 31 година, на социјалните мрежи се заблагодари за честитиките од фановите, но потоа брзо ја избриша пораката за благодарам.

Ова не епрв пат актерката да има проблем со мајка си Ноала. Во 2015. година ја тужеше дека и ги краде парите, а потоа дека ја кочи продажбата на нејзината луксузна вила.

Миша овој пат само со кошула викала и плачела дека нејзината мајка е вештерка.