Џет-Сет
9. May 2017 - 16:27

Повеќе од провокативно: Актерката го облече најкусиот шорц на светот, однапред погледнете сами!

Шорцевите стануваат сè покуси. Речиси се претвораат во долна облека. Пример за тоа е стајлингот на актерката Алисија Арден, која била фотографирана пред неколку дена во Лос Анџелес.

Актерката, верувале или не, вака облечена отишла во шопинг. Алисија, која има 47 години, можеби се чувствува пријатно во оваа гардероба, а им било на оние кои ја сретнале по пат, знаат само тие.

Повеќе од провокативен, овој стајлинг дефинитивно би забележан дури и да не станува збор за позната актерка.

За циркузот да биде поголем, кога актерката била фотографирана од предната страна, било забележано дека шорцот ако одзади изгледал скандалозно, однапред изгледот му бил шокантен. И кога на сето тоа ќе се надодаде дека актерката не носела ни градник…

Инаку, шорцот најчесто се носи без долна облека, па може оние што ќе го видат ги остава подзинати, а оние што го носат – со отворени „усни“… Како актерката во случајов!

Алисија, која глуми во филмот “Baywatch”, снимен според истоимената серија, глумела во филмовите “Comic-Con: Episode IV – A Frans Hope”, “Violent Blue” и други.