Џет-Сет
21. March 2018 - 20:17

После два спонтани абортуси, пејачката бремена- откри како ќе се вика нејзината ќерка

Српската пејачка Слаџа Алегро, наскоро ќе се најде во улога на мајка, а посе два спонтани абортуси, привлече многу внимание во јавноста.

Пејачката е пресреќна и нетрпеливо го чека денот кога ќе го здогледа лицето на нејзината ќерка.

- Пред да ја објавиме дека сум бремена и полот на бебетоп, се договоривме за имиња. Јас предложив три женски, а тој три машки имиња, но кога дознавме дека е девојче и двајцата со заеднички сили се одлучивме за името Мила., открила пејачката за магазинот „Стори“

Тие бебето го очекуваат при крајот на јуни.