Џет-Сет
25. October 2017 - 18:07

Ова го чекаа сите - погледнете како Шерифовиќ изгледа во фустан

Познатата српска пејачка позната по тоа што секогаш има свој автентичен стил на облекување, објавила фотографија каде што таа носи фустан.

-Мојата мајка Верица и јас. Во фустан со карнери. Не знам точно како се нарекува овој моден детаљ. Но сепак таа епизода кратко траела. Додека не научив гласно да кажам НЕ - напишала пејачката покрај фотографијата.

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on