Џет-Сет
4. January 2016 - 18:34

Необјавено видео: Еве што Северина и Игор правеле неколку часа пред свадбата

Од нивната свадба во Белград помина еден месец и половина, но Северина и Игро Којиќ се уште споделуваат фотографии и снимки од тој ден. Тоа и не е претерано чудно, со оглед на дека секој пат со нив предизвикуваат голем интерес ширум регионот.
 
Овој пат Игор објавил кратко видео кое открива што правеле младенците пред големата забава. Додека Северина ја шминкале, Игор весело чекорел кон неа и ја пеел песната од Петар Грашо „Невеста“.
 
Неговиот гест толку ги воодушеви обожавателите што не му го замерија ниту фалширањето.  
 

#mojanevista

A video posted by Igor Kojic (@igorkojic) on