Џет-Сет
5. February 2016 - 9:26

Неда Украден горда на својот задник

Пејачката Неда Украден не се срами да покаже женственост и сексапил дури и во доцните шеесети години, колку ги има.

Иако наголемо ја гази седмата деценија од животот, не е недостасува самодоверба па затоа гордо го истакнува најдобриот дел од своето тело - задникот. Имено, пејачката вели дека е задоволна од својот изглед и дека дури и помладите колешки може да и позавидат.

-Најубавиот дел од моето тело се носот, усните, нозете и задникот, рече Неда Украден во емисијата „Гламур“.

-Јас сум среќна жена, што ги имам нив, тоа е моето богатство и мојот успех. Блескам токму поради нив, вели популарната пејачка.