Џет-Сет
21. November 2017 - 11:18

Не изгледа веќе вака, Тања Савиќ потполно го промени својот изглед, велат дека е иста Ким Кардашијан!

Тања Савиќ ги изненади сите на социјалните мрежи со новата фотографија, односно новиот имиџ кој поголем дел ги потсетува на Ким Кардашијан.

Тања има потполно рамна коса, изменета фризура, а со овие промени предизвикала позитивни реакции и многу воодушевувања.

Меѓу коментарите имало и такви кои велат дека е поубава од Ким Кардашијан, а вие проценете дали тоа е навистина така.

 

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on