Џет-Сет
13. April 2017 - 20:19

На филмска премиера дојде без градник, Ким Кардашијан се заврте и го покажа џиновскиот задник

Во Лос Анџелес беше одржана премиерата на филмот “The Promise”, на која присуствуваа низа познати личности. Големо внимание предизвика Ким Кардашијан, со својот елегантен и провокативен стајлинг.

Американската старлета дојде на овој настан во придружба на својата сестра Кортни. Носеше златен фустан, кој јасно отцртуваше дека старлетата не носи градник, а нејзините брадавици го потврдија тоа.

Foto: Tanjug/AP/Chris Pizzello/Invision

Кога се заврте и им позираше на фотографите го покажа својот голем задник.

Foto: Tanjug/AP/Chris Pizzello/Invision

Секако, Ким уште една блескаше.

Foto: Tanjug/AP/Chris Pizzello/Invision

Освен Кардашијам имаше тука и многу познати личности, како Орландо Блум.

Foto: Tanjug/AP/Chris Pizzello/Invision

… Силвестер Сталоне…

Foto: Tanjug/AP/Chris Pizzello/Invision

… Кристијан Бел кој беше во друѓтво на својата сопруга Сандра Блажиќ.

Foto: Tanjug/AP/Chris Pizzello/Invision

Таму беа и музичките ѕвезди како пејачот на групата “System Of a Down” Серж Танкијан и пејачката Шер.