Џет-Сет
31. October 2016 - 14:11

Маца повторно гола: Ја покажа својата омилена поза во сексот/18+

Босанската старлета Маца Дискреција постојано шокира откако го напушти реалното шоу Парови.

Откако се појави и во странските медиуми заради својата голотија, сега отиде чекор понатаму и на Инстаграм објави поза која во сексот најмногу ја сака.

Имено, Маца отиде во солариум ообјави фотографија на која е целосно гола.

„Вредна сум, го печам пилето“, напиша таа.

"Се печам, ова е мојата омилена поза“, напиша на друга фотографија.

Foto Printscreen/Instagram

Да потсетиме, неодамна светските медиуми пишуваа за босанската старлета.

-Бессрамната реалити ѕвезда, чие вистинско име е Сенада Нуркиќ, позната по тоа што имаше секс пред камерите, повторно го покажа своето тело, пишуваа медиумите.