Џет-Сет
1. April 2016 - 20:40

Левандовски ја „намести“ својата сопруга - Еве што и направи!

Фудбалерот на Баерн Роберт Левандовски реши да се пошегува со својата сопруга Ана. 
 
Таа инаку е поранешна карате репрезентативка на Полска и персонален тренер. Пред неколку дена таа постави фотографија на социјалната мрежи од својот сопруг како дебело мало дете со што го насмеа сите корисници.
 
Роберт одлучи да и врати за тоа, па ја сликаше Ана додека вежбала и тоа наведната нанапред така што го фатил нејзиниот задник.
 
Погледнете ја фотографијата: