Бизарно но вистинито
9. August 2018 - 12:36

Лекарите во шок: Нема да верувате каде и се заглавил вибраторот на оваа девојка

Дежурните доктори се среќаваат со секакви ситуации, но ова што го доживеале овие доктори дефинитивно ги оставило шокирани.
 
Роџер Голдбер и неговата колешка се се уште во шок од една пациентка на која и се заглавил вибратор на дефинитивно најбизарното место каде може да се заглави.
 
Жена чиј идентитет не се открива дошла во болница со ужасни болки во стомакот. Откако лекарите сфатиле за што станува збор, останале шокирани. Иaко жената мислела дека вибраторот кој го користи може да се заглави само во вагината или анусот, сепак не била во право. Таа си го заглавила вибраторот во мочниот канал. 
 
- Ова е невозможно, како може да се случи вакво нешто, рекла девојката.
 
И лекарите велат дека ова е невозможно и дека вакво нешто гледаат прв пат во кариерата.