Џет-Сет
10. October 2015 - 13:52

Лејди Гага гола во хорор издание

Главната улога во серијата „Американска хорор приказна“, ја доби контроверзната пејачка Лејди Гага, а таа за овој ангажман во свој стил се пофали на социјалните мрежи.

Лејди Гага на социјалните мрежи се пофали  дека ја добила главната улога за петтата сезона на познатата серија, а на топлес фотографијата носи само чорапи но нејзиното деколте е облиено со крв.

Како тоа да не е доволно па Гага морала да го покаже и средниот прст – „Време е за шоу“ – напишала под фотографијата. 

1gaga500