Џет-Сет
26. July 2015 - 11:02

Ќерката на Жељко овој пат претера

 
Ќерката на Жељко Јоксимовиќ, Мина е голема обожавателка на Ким Кардашијан.
 
Мина на социјалите мрежи објави фотографија, која потсеќа на селфито на славната Ким, а понекогаш и објавува фотографии од старлетата.
 
Жељко е познато дека не сака неговата ќерка да се експонира со провокативни фотографии на интернет, па сигурно го фати паника кога виде што направи Мина.