Џет-Сет
19. јуни 2017 - 20:44

Кендал Ага стана татко на 53. години - го покажа бебенцето

Турскиот актер Месут или нам познат како Кендал Ага од хит серијата на Сител, Црната Роза, стана татко на 53. години. Тој пресреќен објави фотографии на социјалните мрежи и се заблагодари за честитките.