Џет-Сет
13. November 2017 - 21:23

Карлеуша живее на висока нога: Кога ќе видите колку чинат парчињата во нејзиниот плакар ќе се шокирате

Јелена Карлеушта е секогаш оригинална и забележана, па важи за дама која на естрадата најмногу привлекува внимание со својот изглед. Некои од работите во нејзиниот плакар чинат и неколку просечни плати во регионот.

Дека им е пример на многумина и со својот изглед привлекува големо внимание, говори и тоа што на социјалната мрежа Инстаграм се појави страница која објавува нејзини слики и цените на нејзините парчиња облека.

Еве само некои од најскапите парчиња во нејзиниот плакар:

Чизмите кои Јелена во последните неколку пати ги облекуваше чинат вистинско богатство.

Во оваа црна модна комбинација најмногу пари потрошила за чантата.

Само за ременот пејачката платила 325 евра.

Карлеуша најмногу внимание им посветува на деталите, па така овие очила и чинат 1.122 евра.

 
Лената за коса која Јелена ја користеше во повеќе комбинации чини дури 590 евра.