Џет-Сет
9. March 2017 - 10:15

Карлеуша се пофали со подарокот за 8 Март - еве што доби

Јелена Карлеуша на социјалните мрежи се пофали со подарокот кој го доби за 8 Март - Денот на жената.

Карлеуша со рози го честиташе празникот на жените.