Џет-Сет
17. March 2017 - 16:50

Карлеуша: Не сум бремена, туку…

Јелена Карлеуша ретко кога признава дека има несовршености. Сепак, српската дива овој пат отворено си призна дека го пуштила стомачето повеќе од потребно.

-Не сум бремена туку дебела, изјави таа, со цел да ги замолчи гласините дека очекува трето дете.

karleusa hello

Шпекулациите околу наводната бременост на пејачката се појавија по фотосесијата за магазинот Хелоу, каде синиот фустан едноставно премногу ја оцрта „бремената“ Јелена.