Џет-Сет
8. March 2016 - 15:23

Карлеуша на Инстаграм објави слика од нејзината омилена поза!

Јелена Карлеуша на Инстаграм објави неколку  голи фотографии и така ги потсети своите обожаватели на своето секси издание. 
 
- Мојата омилена селфи поза, напишала Јелена во описот на фотографијата.