Џет-Сет
2. November 2016 - 18:26

Јелена Круниќ каква што не сте ја виделе: Момчето ја сликало гола, а фотографијата го урна интернетот!

Поранешната учесничка на „Фарма“, Јелена Круниќ некое време е во врска со Даниел Савиќ, а многу често и позира пред неговиот фотоапарат.
 
Едно од најновите изданија на Јелена, направи хаос на Инстаграм, а многумина од фановите не престаана да се восхитуваат на фотографијата.
 
Јелена позира во гаќички, во поза која не открива ништо друго освен нејзината тетоважа.
 
- Чисто совршенство, - напишала Круниќ под фотографијата.