Џет-Сет
9. February 2017 - 10:47

Џастин Бибер сними бизарна видео реклама

Пејачот Џастин Бибер сними реклама за една јапонска телекомуникациска компанија заедно со Јутјуб ѕвездата, Пико Таро, кој се прослави со чудниот хит „Pen-Pineapple-Apple-Pen“.

Иако рекламата се уште не е официјално промовирана, на интернет се појавија записи од нејзиното снимање, каде Бибер се појавува облечен во јапонска народна носија во едно училиште во Јапонија.

Тој во училница во училиштето го среќава Пико Таро со кој заедно држат предавање.

Бибер минатата година беше воодушевен од песната на Пико и веднаш по нејзиното промовирање ја објави на својот профил на Твитер.