Џет-Сет
7. February 2017 - 17:36

Денеска е сопруга на милионер, еве како изгледаше сопругата на Саша Поповиќ пред 25 години

Пејачката Сузана Јовановиќ, сопругата на Саша Поповиќ, долга низа години е дел од српската естрада. Кариерата ја започна на почетокот на 90-тите, а нејзото првенче се викаше “Некад си ми био нада“:

Со тек на време стануваше се по популарна, а вниманието врз себе го привлече со албумот „Послачу ти љубав“.

Еве како таа изгледала некогаш:

Printskrin: Youtube/StudioMMI

Printskrin: Youtube/StudioMMI

Printskrin: Youtube/StudioMMI

Printskrin: Youtube/StudioMMI

Printskrin: Youtube/StudioMMI

А сега изгледа вака:

A ovako izgleda danas.

Foto: Promo Antenna