Џет-Сет
20. February 2018 - 14:17

Дарко Лазиќ во голо издание со тројца мажи, Ана веднаш возврати!

Дарко лазиќ и Ана Севиќ сеуште не се формално раведени, но веќе одамна не живеат под ист покрив.

Разводот помеѓу нив двајца ќе биде спогодбен и им останува да го поделат имотот, а до тогаш секој од нив ужива во слободата.

 

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial) on

Дарко Лазиќ кој е познат по тоа што сака да се шегува, на Инстаграм објави фотографија на која е облечен во римска тога, во друштво со уште тројца мажи. Во описот на оваа фотографија пејачот објаснил дека станува збор за многу интересно снимање.

 

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

Ана, скоро во исто време, постави фотографија на како никогаш заводливо, а потоа и видео на кое ја пее омилената песна „Ти мене, ја тебе“, од Ненад Манојловиќ.

„Некогаш еден на друг

бевме воздух и вода

сега е во прашање живот

збор слобода“.