Бизарно но вистинито
26. April 2016 - 21:18

Дали ова е најстрашното видео на Јутуб? Погледнете што ја затаче оваа девојка во тоалетот!

На Јутуб овие денови кружи снимка која ја поставила една уплашена корисничка. Таа тврди дека во снимката, со денови слуша бизарни звуци во тоалетот, па решила да постави камера во ходникот и да сними што се случува.

Снимката, мора да се признае, ги уплаши сите што ја виделе: „Вистински дух талка во куќата“, Духот е вистински и сака само во мир да се истушира“, „Корисничката пробува да стане популарна“, „На кого му е гајле, битно е да се забавуваме“, се само некои од коментарите на спорната снимка.

Што мислите вие, за што се работи?