Џет-Сет
1. January 2018 - 13:52

Цеца прекриена со кристали: Кога излезе пред публиката на новогодишната ноќ сите попаѓаа

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ во новогодишната ноќ ги забавуваше граѓаните на Бањалука. Пејачката со својот изглед ги воодушеви сите, па присутните не го тргаа погледот од неа.

Имено, во бел фустан прекриен со кристали, Цеца изгледаше многу елегантно, но во исто време и секси.

Најголемата регионална ѕвезда ја доведе атмосферата до вжештување и на граѓаните на Бањалука им приреди ноќ која долго ќе ја паметат.

Погледнете ја атмосферата: