Бизарно но вистинито
28. September 2015 - 16:20

Бизарни предмети кои докторите ги пронашле заглавени во задниците на пациентите

Лекарите во своите кариери се сведоци на се и сешто. Веројатно не ги забораваат така лесно пациентите на кои им се залглавило нешто во задникот.
 
Најшокантно е тоа што понекогаш се работи за предмети за кои никој ни во сон би помислил дека може да завршат таму доле. 
 
Ова е листа на 15 неверојатни предмети кои се пронајдени во анусот.
 
1. Дезодоранс
2. Клуч 
3. Шише пиво
3. Батериска лабма
4. Детска играчка - автомобил
5. Билијардска кугла
6. Мобилен
7. Стаклена чаша
8. Пиштол
9. Спреј
10. Нож
11. Мини апарат за капучино
12. Шампон
13. Вибратор 
14. Сијалица
15. Тегла со путер од кикирики