Македонија
5. October 2016 - 15:18

Без вода утре корисниците од Ново Лисиче

Без вода утре од 08:00 часот до завршување на работите  ќе бидат корисниците од населба Ново Лисиче, во општина Аеродром.

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради промена на шибери на булевар „Видое Смилевски Бато“ бб. аа/скс/14:10