Џет-Сет
17. November 2017 - 15:26

Ајшеѓул никогаш попровокативна: За првпат со волку длабоко деколте!

Таа е убава, популарна, полна со ангажмани, а и фанови низ цела Европа и Азија.

Турската актерка Бурчин Терзиоглу, кај нас периодов е актуелна преку серијата „Мојот син“ каде игра главна улога со актерот Икер Калели  и наедно нејзиниот сакан и во приватноста попознат како Појраз.

Освен актерските ангажмани, Бурчин поради својата несекојдневна убавина се почесто е дел од реклами и модни фотосесии, а деновиве на својот Инстаграм изненади со фотографија на која носи длабоко деколте од кое ги покажа градите, стајлинг кој не баш е карактеристичен за нејзиниот дискретен стил на облекување.