Џет-Сет
12. July 2019 - 15:16

Адел се преполови: „Симни уште 10 килограми и може да станеш модел“

Британската музичк ѕвезда Адел (31) неодамна е видена во друштво на непознат маж за кој се претпоставуваше дека е нејзиното ново момче, меѓутоа по се изгледа тоа се само шпекулации.

Како што е познато, Адел изгуби доста килограми и ова е нејзиното најдобро издание до сега, а момчето кое е видено со неа е сопруг на нејзиниот најдобар пријател.

Двајцата биле видени на концертот на Селин Дион и во ниту еден момент не се разделиле.

– Многу згодно момче. Се надевам дека нема да те разочара. Овој е многу подобар од поранешното момче. Симни уште 10 килограми и може да станеш модел. Само напред – се само дел од коментарите на социјалните мрежи.